Київ в барикадах, люди готові іти на штурм, але всі чекають команди (фоторепортаж)

Тернополянин Андрій Вовк повернувся з Києва. Каже, що коли прочитав стрічку новин у Фейсбуці, то помітив, що там дуже багато неправдивої інформації, перебільшеної, песимістичної. 

– Народ, хочете мати достовірну інфу – їдьте в Київ. У кожного є можливість провести майже цілий день з Кличком, Тягнибоком, Яценюком та іншими, які  бігають за нами по гарячих точках. Там гарно, там опозиція має таємні плани і коли приїжаєш туди і бачиш людей ти знаєш – надія є. А коли постоїш з людьми в ланцюгу на блокуваннях (не не майдані, бо майдан – лише місце політінформації), розумієш, що люди готові атакувати і бити беркут, просто всі чекають часу і команди. І таких не сотні, а тисячі. Всі чекають часу Х, але я вірю що все-таки обійдемось без крові. Вся боротьба і революція відбувається не на майдані, а в гарячих точках…

Андрій якийсь час чергував на барикадах в живому ланцюгу біля адміністрації президента в понеділок, 2 грудня. Він показав нам фотографії, на яких видно, що центр столиці оточений барикадами мітингувальників. Таким чином українці готуються до можливого штурму спецпідрозділів.

                         

Коментарі вимкнені.