Новий заступник Хоптяна – це два мільярди інвестицій

Олег Барчук11 лютого, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян підписав розпорядження про звільнення з посади першого заступника голови Тернопільської ОДА Миколи Головача за власним бажанням.  Згодом він  призначив своїм першим заступником Олега Барчука. До цього він працював головою Заліщицької РДА.

Новопризначений перший заступник Олег Олександрович Барчук народився 11 жовтня 1957 року в с. Борсуки Лановецького району. Український правник, громадський діяч. Полковник міліції. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького. Депутат обласної ради 4-го скликання.
Свого часу закінчив Тернопільський філіал Львівського політехнічного інституту (нині – Тернопільський національний технічний університет ім.І. Пулюя), Саратовську школу міліції та юридичний факультет Чернівецького університету. Від 1983 працював у МВС. Із червня 2003 — перший заступник голови ДПА в Тернопільській області — начальник управління податкової міліції.
У 2011 році призначений головою Заліщицької районної державної адміністрації. За роки його діяльності на цій посаді в економіку Заліщанщини вкладено воістину фантастичні кошти – понад 2 мільярди гривень! Це, до речі, найбільша інвестиція за всі роки української незалежності(!)
Мова йде про успішну співпрацю з нашим земляком, головою асоціації роботодавців України Дмитрем Фірташем, завдяки якому у селі Синькові споруджена перша черга надсучасного тепличного комплексу і за останнім словом медичної науки споруджено Заліщицьку центральну лікарню, аналогів якій немає по всій Україні.
За часів керівництва Олега Барчука згадуваним районом там збудовано дві сучасні школи – в Устечку і в Бедриківцях зі спортзалом. 120 мільйонів гривень державних коштів виділено на будівництво і реконструкцію доріг у районі. І нарешті в Наддністрянщині споруджено перший в області асфальтний завод на альтернативних видах палива.
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян призначив своїм першим заступником Олега Барчука. До цього він працював головою Заліщицької РДА.

Свобода

Коментарі вимкнені.