Олексій Кайда, схоже, “тягне чужу ковдру”

Нещодавно кандидат в нардепи по 163 виборчому окрузі (Тернопіль) Олексій Кайда на прес- конференції розповів журналістам про підтримку Блоком Петра Порошенка.
Діючий нардеп від Тернополя, який нічого суттєвого для міста чи тернополян за роки в Верховній Раді не зробив, повідомив що він є “узгодженим кандидатом по Тернополі” від “Свободи” та “Блоку Петра Порошенка”. Та це, як з’ясувалось, вигадка.
– На сьогоднішіній момент, виходячи з рішень з’їзду, який висунув кандидатів в депутати по Тернопільській області, політична партія Блок Петра Порошенка висунув кандидатів по Чортківському, Теребовлянському та Зборівському виборчих округах, – повідомив в ефірі одного з тернопільських каналів кандидат в нардепи від блоку Порошенка по виборчому списку Степан Барна. – На всіх інших округах, зокрема й по Тернополю, ми кандидатів не виставляли.
Немає ніяких домовленостей, наголосив політик.
– Я бачу, що в інтернет ресурсах відбувається активна спекуляція прізвищем президента України та політичною партією Блок Петра Порошенка, – каже Степан Барна. – Тому я наголошую, що в місті Тернополі Блок Петра Порошенка не висунув і не погодив жодного кандидата.
Виходить, що пан Кайда таким чином, піднімав свій рейтинг. Такий піар-хід, до речі, зробили не лише в Тернополі. В різних округах кандидати-мажоритарники від “Свободи” майже одночасно оголосили про неіснуючі домовленості. Таке ставлення до своїх виборців, як мінімум, не коректне. Як максимум же, говорячи мовою слегну, політики розводять людей як лохів. Щастя, що такі прийоми на тернополян не діють. Під політично-рекламними публікаціями на різних ЗМІ, де йшлося про “підтримку”, люди в коментарях не соромляться висловлювати свої думку.
– Але то вже брехлива та Свобода і той Кайда, – написав на одному з сайтів читач. – “Невиставлення кандидатів від Порошенка, там де кандидати від Свободи” – не означає підтримки Порошенком Свободи. Банальна маніпуляція думкою простих людей!!! Наскільки бачу з повідомлень всеукраїнських ЗМІ Порошенко взагалі уникає будь якої підтримки Свободи, бо вона політичний труп, що показали вибори президента – Тягнибок набрав мізер.
З такою позицією читачів можна погоджуватись або ні. Люди просто висловились про те, що “болить”. Всім обридла брехня від політиків.
Якщо говорити про Олексія Кайду, діючий нардеп з високим партійним рангом та досвідом мав би краще рахуватися з виборцями, які власне і привели його до успіху.
До речі не лише на Блоці Петра Порошенка Олексій Кайда намагається виїхати з низького рейтингу та забезпечити собі місце в Раді. Одна з довірених осіб політика Олександр Башта. Тернополянин відомий тим, що раніше активно підтримував Юлію Володимирівну та “Батьківщину”. Крім того в соц.мережах пан Башта поливає брудом як Порошенка так і його політсилу…
Останіми ж днями на біг-бордах, які рекламують Олексія Кайду, з’явились “лейби” Блоку Петра Порошенка та інформація про узгодження. Знову ж таки жодних офіційних повідомлень про узгодження чи підтримку не було. Певно політик таки дійсно хвилюється за свій рейтинг і вдається до ось таких дій.
Мета публікації не розхвалити чи навпаки насварити кандидатів. Мета достукатися до них, їхніх штабів, довірених осіб, виборців та політсил від яких висуваються. Цим людям варто почути і зрозуміти: виборці не стадо, яке різними хитрими методами та маніпуляціями можна гнати куди потрібно. Виборці думаюча сила, яка в контексті останніх подій здобула право мати чесну владу. А про яку чесність можна говорити, коли ще на етапі вибору обман?

0352.ua

-1 thoughts on “Олексій Кайда, схоже, “тягне чужу ковдру”

  • 23:37 | 16.10.2014 о 23:37
    Permalink

    І як можна вірити таким статтям? В них так смішно описується брехня. Але ж сьогодні була офіційно визнано, що БПП підтримує Кайду. І нехай тепер сховаються і сидять тихенько всі ті, хто обмовляв Кайду, переконуючи всіх, що він є брехуном.

  • 16:44 | 25.10.2014 о 16:44
    Permalink

    Він ніщо на себе не тягне…а знає свою роботу.

Коментарі вимкнені.