7 причин стати власником Apple iPhone 6s Plus

Користувачі з вишуканим і тонким смаком, які при цьому люблять гаджети за функціональність і безліч можливостей, довіряють компанії Apple – лідеру на ринку сучасної техніки. Їхні смартфони можна назвати справжнім надбанням, оскільки вони мають набір усіх необхідних функцій для гарного дозвілля, продуктивного й цікавого життя, і навіть більше. З таким смартфоном ви точно завжди будете на зв’язку, комфортно зніматимете і переглядатимете фото і відео. За співвідношенням ціни і якості на даний момент продавці виділяють 6s plus, про який ми сьогодні і поговоримо.

Новітнє рішення проблем користувачів

Потреба носити в кишені «портативний комп’ютер» у вигляді смартфона викликала у виробників активне бажання надати гаджету максимум функцій. Iphone є безсумнівним лідером в цьому плані, адже у його виробництві застосовано високі технології, що дозволяють насолоджуватися легким і комфортним управлінням. У порівнянні з попередніми моделями, камера цього пристрою дозволяє робити дійсно високоякісні фотографії, які можна порівняти зі світлинами спеціалізованого обладнання, а все завдяки використанню додаткового шару сапфірового скла. А ще робота смартфона регулюється за допомогою технології 3D Touch.

До інших переваг покупки можна віднести:

  • потужну батарею, заряду якої вистачає мінімум на добу активного використання;
  • наявність шару захисту від пилу, вологи і ударостійкість;
  • можливість прослуховувати музику з хорошим звучанням і навіть комбінувати композиції;
  • об’єм пам’яті на 64 Гб;
  • безліч додатків для входу в соціальні мережі;
  • функція видалення даних телефону за допомогою графічного ключа;
  • висока продуктивність завдяки співпроцесору руху в чіпсеті.

Це і багато іншого змушує звернути більше уваги на iPhone 6s Plus, багатофункціональний гаджет, який стане справжнім помічником у шаленому темпі життя сучасного суспільства.

Все найважливіше

На смартфоні цього випуску можна переглядати контент без переходу в безпосередньо додаток. Взагалі функція 3D Touch гарантує швидкий перехід між додатками і гарантує абсолютно новий спосіб взаємодії з телефоном. Виробник врахував помилки попередніх моделей і побажання клієнтів, тепер голосовий помічник Siri може активуватися в будь-який час дня і ночі без необхідності підключення до джерела живлення, тобто команди ви можете віддавати віддалено, не торкаючись свого iPhone.

Користувацькі тести і різні перевірки підтвердили рівень захисту 6s plus, він набагато більший, ніж у сімки, незважаючи на наявність у другій моделі загартованого захисного скла.

Продуктивність обумовлена покращеним софтом, розробленим спеціально для злагодженої та простої роботи з “важкими” іграми і додатками. Багато хто цінує цей телефон за зручне програмне забезпечення, яке виглядає набагато привабливіше і приємніше, ніж на Android. Слід також згадати про можливість придбання безлічі аксесуарів до нового смартфону. Здійснюючи покупку, слід придивитися до яких-небудь функціональних навушників, обов’язково придбати чохол та захисну плівку цього ж виробника.

Кожна людина хоч раз у житті мріяла потримати в руках цілий світ – пристрій, що міг би замінити стаціонарний телефон, фотоапарат, годинник, телевізор і навіть комп’ютер. Усі ці функції в найкращому вигляді сучасності представлені в Apple iPhone 6s Plus. Тому поспішайте придбати багатофункціональну новинку, яка обов’язково стане вашим незамінним помічником.

Коментарі вимкнені.