Майданні пристрасті навколи тернопільського екс-депутата

До чого тільки провокатори не додумаються лише б поганьбити Майдан. Зокрема, як коментує Руслан Андрійко, нещодавно вийшла стаття із посиланням на нього про проблеми в КМДА пов’язані з коштами:  “Памятаєте це чудо природи Victor Gatsenko, Яке ми викинули з Київради за замовні статті проти Свободи)) От воно розродилось сенсаційною статтею про то як маладой гарячій палітік Руслан Андрєйка підсидів Едуарда Леонова. Ну от бачине Андрейка не такий простий пацан як всім здавалось)) Довго сміявся))”.

Пропонуємо Вам познайомитись із шедевром Віктора Геценка, який стосується колишнього депутата Тернопільської обласної ради Едуарда Леонова:

Керівництво ВО «Свобода» прийняло рішення відсторонити народного депутата Леонова від посади коменданта КМДА. Ця ситуація була обумовлена заявою представника молодіжного напрямку «Свободи» Руслана Андрійка в якій він звинуватив Леонова у розкраданні коштів, що були зібрані для функціонування «євромайдану».
Сам Едуард Леонов не заперечує, відтік значних грошових коштів від їхньої основної мети, а саме – забезпечення нормального функціонування «євромайдану», але пов’язує це з забаганками представників партії «УДАР» та ВО «Батьківщина», які, зі слів останнього, використовують спільний бюджет «євромайдана» для наповнення власних кишень.
Серед представників «Свободи» викладену ситуації пов’язують з відмовою Леонова ділитися отриманими прибутками з головними свободівцями, що й було використано молодим активістом організації Андрієнко, для організації своєї політичної кар’єри.

Як повідомляє Арсеній Аваков: ” Было решение о плановой ротации комендантов. Леонов, как и ряд других людей что были на Майдане с начала по решению штаба имеют несколько дней для отдыха и восстановления сил.”

 

-1 thoughts on “Майданні пристрасті навколи тернопільського екс-депутата

 • 19:24 | 8.01.2014 о 19:24
  Permalink

  А взяти коментар Андрійка слабо, або хоча би почитати його ФБ? Для чого передруковувати явні фейки?

  • 20:37 | 8.01.2014 о 20:37
   Permalink

   А Ви читати вмієте? Там якраз акцент на фейк

Коментарі вимкнені.