У Тернополі під час комендантської години виявили трьох нетверезих водіїв електросамокатів
У Тернополі патрульні поліцейкі під час комендантської години виявили трьох місцевих жителів, які керували електросамокатами у стані алкогольного та наркотичного
Читати далі




