Тернополяни не зайняли призових місць на Чемпіонаті світу зі street workout, проте перші два місця таки належать українцям (відео)

Українці посіли перші місця на Чемпіонаті світу з воркауту (англійською «street workout» – «вуличні тренування») в Ризі. Про це у Дніпропетровську повідомив голова всеукраїнської організації Streetworkout Денис Мінін котрий зовсім нещодавно відвідав Тернопіль в рамках ІІ Кубка Західної України
За його словами, у змаганнях взяли участь спортсмени з 23 країн. Українці Євген Кочерга з Дніпропетровська та Євген Козир з Харкова посіли перше та друге місця відповідно.
«Всі три призові місця нашій збірній вибороти не вдалося, тому що наш третій спортсмен – полтавчанин Віталій Шовкопляс – виступав зі зламаним ребром. Він боровся до останнього, щоб гідно представити Україну. Він також здивував іноземців. Всі елементи, які були в його програмі, він робив на двох пальцях – мізинцях або вказівних. Це, здавалося, неможливо зробити», – заявив Денис Мінін.
Воркаут – це новий напрямок вуличного спорту, який сформувався зі спортивного молодіжного руху. Суть його полягає у виконанні складних спортивних елементів на тренувальних снарядах, зокрема, на турнику.
У Дніпропетровську цього року відбувся найбільший у світі фестиваль з воркауту, пише Радіо Свобода, у ньому взяли участь більш ніж півтисячі спортсменів, в тому числі і з Тернополя.

Коментарі вимкнені.